Skip to content

30. oktoobri kogunemine

Täna hommikul toimus vahva kogunemine koolimaja suures saalis. Tänasime Kallastel valla meistrivõistlustel jalgpallis kooli esindanud meeskonda ning Põlvas Eesti meistrivõistlustel osalenud SK Juku käsipallivõistkonda, mille liikmed on meie kooli mehed. Oktoobris võitis maakondliku „hundilugemise“ Liisa Tollimägi, kes esindas meie kooli ka vabariiklikul ettelugemiskonkursil Tallinnas. Tänasime nii Liisat kui ka tema juhendajaid õpetaja Kaiti ja raamatukogujuhatajat Anne Toomet. Lisaks tänati Anna Haava 154. sünniaastapäevale pühendatud luulekonkursil Palal osalenud õpilasi: Hella-Hildegard, Karmen, Ida, Kaur ja Alvar. Õppejuht Helen oli ette valmistanud esinduslikud tänukirjad igale Erasmus+ projektikohtumisele kaasa aidanud koolipereliikmele. Suur tänu veelkord Helenile eeskujuliku meeskonnatöö eest. Kogunemisel tehti ühispilt kooliperest ja õnnitleti novembrikuu sünnipäevalapsi. Voata perrä pildikogoss.
Direktor Erki Larm