Skip to content

Õpetajad

Nimi Amet Kontakt
Anne Ala ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus, IX kl. klassijuhataja anne.ala@alatskivi.edu.ee
Kait Eiland eesti keel, kirjandus, IV kl. klassijuhataja kait.eiland@alatskivi.edu.ee
Grete Hantson huvijuht-noortenõustaja grete.hantson@alatskivi.edu.ee
Maiki Hint inglise keel, VII kl. klassijuhataja maiki.hint@alatskivi.edu.ee
Kristjan Kallavus kehaline kasvatus, V kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja kristjan.kallavus@alatskivi.edu.ee
Urve Koolman algõpetus, õpiabiõpetaja, II kl. klassijuhataja urve.koolman@alatskivi.edu.ee
Eve Koort muusikaõpetus, VIII kl. klassijuhataja eve.koort@alatskivi.edu.ee
Viigi Kurvits õpiabiõpetaja, matemaatika viigi.kurvits@alatskivi.edu.ee
Inna Lamp vene keel inna.lamp@alatskivi.edu.ee
Erki Larm direktor, matemaatika erki.larm@alatskivi.edu.ee
Ingrid Laur loodusõpetus, geograafia, füüsika, keemia, pikapäevarühma õpetaja ingrid.laur@alatskivi.edu.ee
Ave Otterklau algõpetus, IIIA kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja ave.otterklau@alatskivi.edu.ee
Helen Paju õppejuht, eesti keel helen.paju@alatskivi.edu.ee
Dairi Pärn informaatika, IT-spetsialist dairi.parn@alatskivi.edu.ee
Ketlyn Päästel kehaline kasvatus ketlyn.paastel@alatskivi.edu.ee
Katre Sarap algõpetus, IIIB kl. klassijuhtaja katre.sarap@alatskivi.edu.ee
Ain Sööt tehnoloogiaõpetus, joonestamine ain.soot@alatskivi.edu.ee
Eve Tammeorg algõpetus, matemaatika, I kl. klassijuhataja eve.tammeorg@alatskivi.edu.ee
Signe Tennisson bioloogia, loodusõpetus signe.tennisson@alatskivi.edu.ee
Illi Teras kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, VI kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja illi.teras@alatskivi.edu.ee
Malle Weinrauch matemaatika malle.weinrauch@alatskivi.edu.ee