Skip to content

Õpetajad

Nimi Amet Kontakt
Anne Ala ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus anne.ala@alatskivi.edu.ee
Kait Eiland eesti keel, kirjandus, VI kl. klassijuhataja kait.eiland@alatskivi.edu.ee
Grete Hantson huvijuht, rahvatants, pikapäevarühma õpetaja grete.hantson@alatskivi.edu.ee
Maiki Hint inglise keel, IX kl. klassijuhataja maiki.hint@alatskivi.edu.ee
Monika Kaasik õpetaja abi monika.kaasik@alatskivi.edu.ee
Kristjan Kallavus kehaline kasvatus, VII kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja kristjan.kallavus@alatskivi.edu.ee
Urve Koolman algõpetus, õpiabiõpetaja, IV kl. klassijuhataja urve.koolman@alatskivi.edu.ee
Eve Koort muusikaõpetus, III kl. klassijuhataja eve.koort@alatskivi.edu.ee
Viigi Kurvits õpiabiõpetaja, matemaatika, eesti keel viigi.kurvits@alatskivi.edu.ee
Hille Kõrgesaar I B kl. klassijuhataja hille.korgesaar@alatskivi.edu.ee
Inna Lamp vene keel inna.lamp@alatskivi.edu.ee
Ingrid Laur loodusõpetus, geograafia, füüsika, keemia, V A kl. klassijuhataja ingrid.laur@alatskivi.edu.ee
Ave Otterklau algõpetus, II kl. klassijuhataja, matemaatika ave.otterklau@alatskivi.edu.ee
Helen Paju direktor, eesti keel helen.paju@alatskivi.edu.ee
Natalia Pašenkova matemaatika natalia.pashenkova@alatskivi.edu.ee
õppejuht, sotsiaalpedagoog
Dairi Pärn informaatika, IT-spetsialist dairi.parn@alatskivi.edu.ee
Ketlyn Päästel kehaline kasvatus, pikapäevarühma õpetaja ketlyn.paastel@alatskivi.edu.ee
Katre Sarap algõpetus, tugiõppejuht, eesti keel, V B kl. klassijuhtaja katre.sarap@alatskivi.edu.ee
Ain Sööt tehnoloogiaõpetus, joonestamine ain.soot@alatskivi.edu.ee
Maris Tamm kehaline kasvatus maris.tamm@alatskivi.edu.ee
Eve Tammeorg algõpetus, matemaatika, I A kl. klassijuhataja eve.tammeorg@alatskivi.edu.ee
Signe Tennisson bioloogia, loodusõpetus signe.tennisson@alatskivi.edu.ee
Illi Teras kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus, VIII kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja illi.teras@alatskivi.edu.ee
Malle Weinrauch matemaatika malle.weinrauch@alatskivi.edu.ee