Skip to content

Õpetajad

Nimi Amet Kontakt
Anne Ala ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus anne.ala@alatskivi.edu.ee
Kait Eiland eesti keel, kirjandus, VII kl. klassijuhataja kait.eiland@alatskivi.edu.ee
Grete Hantson huvijuht, rahvatants grete.hantson@alatskivi.edu.ee
Maiki Hint inglise keel maiki.hint@alatskivi.edu.ee
Monika Kaasik õpetaja abi, pikapäevarühma õpetaja monika.kaasik@alatskivi.edu.ee
Kristjan Kallavus kehaline kasvatus, VIII kl. klassijuhataja kristjan.kallavus@alatskivi.edu.ee
Kati Kirikal õppejuht, õpilasnõustaja sotsiaalpedagoogi ülesannetes sotspedagoog@alatskivi.edu.ee
Urve Koolman klassiõpetaja, õpiabiõpetaja, V kl. klassijuhataja urve.koolman@alatskivi.edu.ee
Eve Koort muusikaõpetus, IV kl. klassijuhataja eve.koort@alatskivi.edu.ee
Viigi Kurvits õpiabiõpetaja, matemaatika, eesti keel viigi.kurvits@alatskivi.edu.ee
Inna Lamp vene keel inna.lamp@alatskivi.edu.ee
Ingrid Laur loodusõpetus, geograafia, füüsika, keemia, VI A kl. klassijuhataja, STEM ingrid.laur@alatskivi.edu.ee
Anita Laurand õpiabiõpetaja eripedagoogi ülesannetes, pikapäevarühma õpetaja anita.laurand@alatskivi.edu.ee
Ave Otterklau algõpetus, III kl. klassijuhataja, IV kl. matemaatika ave.otterklau@alatskivi.edu.ee
Helen Paju direktor helen.paju@alatskivi.edu.ee
Dairi Pärn informaatika, IT-spetsialist, STEM dairi.parn@alatskivi.edu.ee
Ketlyn Päästel kehaline kasvatus, pikapäevarühma õpetaja (lapsehoolduspuhkusel) ketlyn.paastel@alatskivi.edu.ee
Katre Sarap tugiõppejuht, inimeseõpetus, VI B kl. klassijuhtaja, õpiabiõpetaja katre.sarap@alatskivi.edu.ee
Ain Sööt tehnoloogiaõpetus ain.soot@alatskivi.edu.ee
Maris Tamm kehaline kasvatus, ringijuht maris.tamm@alatskivi.edu.ee
Eve Tammeorg algõpetus, II kl. klassijuhataja, STEM eve.tammeorg@alatskivi.edu.ee
Signe Tennisson bioloogia, loodusõpetus, STEM signe.tennisson@alatskivi.edu.ee
Illi Teras käsitöö ja kodundus, I kl. klassijuhataja, IX kl. klassijuhataja, IX kl. kunst illi.teras@alatskivi.edu.ee
Malle Weinrauch matemaatika malle.weinrauch@alatskivi.edu.ee