Skip to content

Õpilasesindus

Nimi Tiitel Kontakt Klass
Anu Roosna ÕE president ning ÕE esindaja õppenõukogus ja hoolekogus anu.roosna@alatskivi.edu.ee 9.kl
Janely Semilarski ÕE asepresident janely.semilarski@alatskivi.edu.ee 8.kl
Mattias-Sander Järs ÕE protokollija mattias.jars@alatskivi.edu.ee 9.kl
Kaili Raja ÕE revident kaili.raja@alatskivi.edu.ee 8.kl
Rita Kirnossenko lihtliige rita.kirnossenko@alatskivi.edu.ee 9.kl
Viktoria Luptova lihtliige viktoria.luptova@alatskivi.edu.ee 9.kl
Robert Treial lihtliige robert.treial@alatskivi.edu.ee 9.kl
Haldja Hünnonen lihtliige haldja.hunnonen@alatskivi.edu.ee 8.kl
Karolin Karlson lihtliige karolin.karlson@alatskivi.edu.ee 7.kl
Hella Hildegard Niitra lihtliige hella.niitra@alatskivi.edu.ee 7.kl
Elizaveta Pedova lihtliige elizaveta.pedova@alatskivi.edu.ee 7.kl
Karmen Kuusik lihtliige karmen.kuusik@alatskivi.edu.ee 6.kl
Marta-Miina Noormägi lihtliige marta.noormagi@alatskivi.edu.ee 6.kl
Sander Vinogradov lihtliige sander.vinogradov@alatskivi.edu.ee 6.kl