Tallinna Tehnikaülikooli loengud

Naljakuu viiendal päeval külastasid meid Tallinna Tehnikaülikooli inimesed.
11.klassi ja 12.klassi esimese tunni sisustas kütkestava loenguga Tehnikaülikooli dotsent, Ivo Müürsepp teemal “Elektromagnetiline kiirgus” Loengu oli väga hariv ja mitmekülgne. Tuletati meelde põhikooli füüsikat ning meile selgitati veenvalt, et telefonist eralduv elektromagnetiline kiirgus on meile täiesti ohutu.
Teine tund algas teises klassis, kuid jälle oli meie ees Ivo. Seekord oli tal uus teema. Selle tunni teemaks oli “Trigonomeetria ja muusika”. Seegi tund oli väga põnev, saime tõestust, et muusikal ja trigonomeetrial on seos ning saime kinnitust, et matemaatikas õpitud saab praktikas kasutada.

Kolmandas tunnis tuli meile ülikooli reklaamima Keiu Org. Tema andis meile põhjaliku ülevaate, mida õppida saab, millised võimalused ülikoolis on, millised on sisseastumistingimused ja ka kust lisainfot saab. Loodetavasti avas see kellegile uue tee.

Ingar Hallik
11.klassi õpilane