9.klass Jääaja Keskuses

17. aprillil külastas 9. klass Jääaja Keskust. Tegemist oli õppekäiguga, mille eesmärgiks oli saada ülevaade liustiku tekkest ning arengust. Saadi ülevaade maa arenguloost, et jääajad on maailma ajaloo lahutamatu osa, samamoodi nagu jäävaheajadki. Õpiti seostama erinevaid sündmusi jääaja tekkimisega ning omandati teadmisi jääaja elustiku ning inimese elutegevuse kohta. Korrati üle teadmised, mis olid juba meelest läinud. Töölehe täitsid kõik õpilased ja võtsid sellest osa. Õpilased olid varem Jääaja Keskuses käinud, aga neile väga meeldis, et giid rääkis ja neid juhendas. Giid neile meeldis.
Oli muhe mees, kes viskas ka nalja. Õpilaste arvates oli päris põnev ja huvitav õppekäik ning õpilased jäid rahule!

Marika Roots