66. lennu tutipäev

Üks õppeaasta hakkab taas läbi saama. Peagi tuleb astuda uuele rajale ja gümnaasium jääb igaveseks seljataha. Nii on see ka tänavuste abiturientide jaoks. Neljapäeval, 31.mail toimus meie kooli keskkooli viimase lennu tutipäev. Seekord otsustati pidada tutipäeva tavapärasest teisel ajal – peale pingelise eksamiperioodi lõppu. Kõik üheksa lõpetajat saabusid kooli rõõmsalt lapselikes riietes - lühikesed püksid, seelikud,vallatud patsid ja põlvikud- selline lapselik vaatepilt vaatas vastu kogu koolimajast. Pildistati, lustiti rõõmsalt ja veedeti koos mõnusalt aega viimast korda koolimajas üksteise seltsis. Abituriendid olid oma 12 kooliaastat üles võtnud video peale, mis saalis ka ette kanti. Õpetajaid tänati väikese meene ja lillega. Nii nagu 1.septembril tõi 12.klass käekõrval esimesele aktusele kooliteed alustavad pisikesed poisid ja tüdrukud, siis nüüd samamoodi. Lõpetajaid tervitasid ka 1.klassi õpilased oma etteastega. Edasi suundusid abituriendid kooli õuele lustima. Viimane lend istutas kooli õuele ka oma tammepuu, mis tähistab ka EV 100 sünnipäeva. Tamm on tugevuse ja kestvuse sümbol.
Abiturientide jaoks oli see muretu, lõbus ja emotsionaalne koolipäev!
Soovime tänavustele lõpetajatele tuult tiibadesse ja värvikat lendu!

Tekst ja fotod õpetaja Signe Tennisson