Skip to content

Korvpalli kooliprojekt

Eesti Korvpalliliit alustas juba 2015 aastal projektiga „100 Kooli“, mille raames viidi läbi korvpalli näidistunde algklassilastele sajas Eesti koolis ligi 8300 lapsele, korraldati õpetajate koolitus ning kingiti koolidele korvpallivarustust. Kümnete laste liitumine korvpallitreeningutega ja hea tagasiside andis julgust ka 2017. aasta talvel uue hooga koole külastama hakata ning seda põhjalikumalt kui eelmisel aastal. Eelmisel neljapäeval jõudiski järg meie koolini ning meid külastas Eesti Korvpalliliit, kes viis läbi näidistunni 1.- 4. klassidele.

Näidistund oli mõeldud kõigile esimese õppeastme (1.-3. klass) lastele ning seal tehti erinevaid korvpalliharjutusi ja mänge. Meie koolist sai osa võtta ka 4. klass. Koolile anti üle korvpallivarustus (särgid, pallid) ning lastele jagati informatsiooni läheduses asuvate korvpalliklubide kohta, et pakkuda treeningvõimalusi. Lastel oli huvitav ning soovijad on kindlasti tee korvpallitrenni juba leidnud.

Tekst: Kristjan Kallavus
Fotod: Dairi Pärn
IMG_2983