Kooli tänuüritus tublidele õpilastele ja nende vanematele

Reedel, 2. juuni õhtul toimus meie koolis esmakordselt juhtkonna vastuvõtt tublimatest tublimatele õpilastele ja nende vanematele. Vastuvõtu avas kooli direktor Raigo Lille tervitussõnadega. Direktor rõhutas oma kõnes, kui oluline on pingutamine. See eeldab motiveeritust ja valmisolekut raskusi ületada. Seejärel tänati kõiki vastuvõtule kutsutuid ning nauditi üheskoos õpilaste etteasteid. Kuna sellel aastal on noorte laulu- ja tantsupeo aasta, siis laulsid mudilaskoor ja tantsisid 2. klassi rahvatantsijad. 11. klassi poisid esitasid katkeid Juhan Liivi elust ja loomingust. Esinesid Alatskivi Kunstide Kooli õpilased. Pärast vastuvõttu suunduti kõik üheskoos torti sööma. Suurimad tänud kõikidele lapsevanematele, et saite veidikenegi osa enda ja laste tublidusest ja rõõmudest Alatskivi koolis.

Õpetaja Signe Tennisson