Laste kultuuripäev

Reedel, 2.juunil toimus koolis tegus laste kultuuripäev. Kultuuripäev oli mõeldud 1.-8.klasside õpilastele. Selleks oli meil ette valmistatud 11 erinevat töötuba. Iga klass sai osaleda mõnes töötoas. Jalgpallikultuuri töötoas tutvustati erinevate maade jalgpallikultuuri ja õpiti jalgpallitehnikat. Raamatukogus õpilased treenisid oma lugemist ja mälu otsides põgenenud raamatutegelasi,said teha ise lugemismänge,laduda pusledest ja klotsidest muinasjutte. Loesje töötoas said õpilased avaldada oma arvamust loominguliselt. Lauldi karaoket, tegeleti käsitööga,õpiti lauda kaunistama, seltskonnatantse-ja mänge mängima, malet mängima, tegeleti kodavere murrakuga, õpiti liikluskultuuri ja ohutut liiklemist, nauditi Peipsimaa maitseid, kus küpsetati sibulakooki, valmistati rabarberi morssi ja tehti samovariteed. Töötoad olid huvitavad ja meeldisid õpilastele.
Suurimad tänud kõikidele töötubade eestvedajatele ja osalejatele! Toredaid ettevõtmisi kõikidele õpilastele ja nende peredele!

õpetaja Signe Tennisson