Projektinädal „Märka looduse ärkamist”

13.-17.märtsini toimus koolis projektinädal „Märka looduse ärkamist”.
Igal koolipäeval ootas kogu kooliperet ees üllatus erinevate loodushäältega, mis oli pandud koolikella helinaks.
Sai uudistada kõiki aasta tegijad looduses ja vaadata erinevaid ülesse pandud looduskaameraid. 5.-12.klasside õpilased pidid valmistama ette antud tsitaatidega loodusest lavastuse piltidena.
Emakeelepäeva raames kirjutasid õpilased erinevaid loodusega seotud luuletusi ja jutustusi.
Toimusid mitmekesised õppekäigud Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi, Jääaja keskusesse, Elistvere loomaparki ja Tartu loodusmajja, kus õpilased osalesid erinevates loodusteemalistes õpitubades.
Õpetaja Ain Söödi juhendamisel valmisid tööõpetuse tunnis 8. klassi poistel lindude pesakastid, mis leiavad ülespaneku kooli ümbrusesse.
Nädala kulminatsiooniks oli 17.märtsil kogu kooliperele mõeldud ühine matkapäev Alatskivi matkarajal, et märgata ja tervitada peatselt kohe algavat kevade saabumist.
_MG_7994
Õpilased ja õpetajad panid rajal proovile oma kaarditundmis- ja loodusteaduslikud oskused.
Aitäh õpetaja Ainile ja 8.klassi poistele!
Suurimad tänud kõikidele õpilastele ja õpetajatele, et märkasime kõik üheskoos looduse ärkamist.

Reaal- ja loodusainete töörühma nimel õpetaja Signe Tennisson