Juhan Liivi nim Alatskivi Kooli õpilasesindus koostas projekti „Ei külmeta!“

Juhan Liivi nim Alatskivi Kooli õpilasesindus koostas projekti „Ei külmeta!“ Tartumaa Noortefondile juba septembrikuus. Projektiga taotlesid noored rahastust lastekoori rahvariiete täiustamiseks suurrättide näol.
Noored soovivad ise kangastelgedel kududa suurrätid, noori toetavad selles projektis Alatskivi Maanaiste Seltsi liikmed, kooli käsitööõpetaja Illi Teras, direktor Helen Paju ja huvijuht Grete Hantson.
1. novembril teatas Tartumaa Noortefond, Tartumaa Arendusselts, Tartu Ärinõuandla ja Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus, et projektifondi hindamiskomisjon määras esitatud projektile toetuse taotletud täismahus, 1000 EUR.
Kodavere kultuuripärandiga tegelemine ja toidu, kirjanduse, käsitöö ning Kodavere kolme kultuuri tutvustamine on kooli õppekava prioriteet.
On hea meel, et õpilasesindus toetab oma tegemistes kooli eesmärke.Huvijuht

Huvijuht
Grete Hantson