Skip to content

Käsipallivõistlused Tartus

Kolmapäeval 6. märtsil osalesid meie kooli 1.-3. klassi õpilased “Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis” Tartumaa etapil Tartu Ülikooli spordihoones. Võistlustest võtsid osa Ülenurme, Karlova ja Alatskivi kooli võistkonnad. Suuremale osale meie õpilastest oli tegemist esimese korraga käsipalliga tutvust teha ning seega oligi võistlusel osalemise peamine eesmärk mänguga tutvust teha ning neisse entusiasmi süstida, et tulevikus leida tee käsipallitreeningutele. Mängud olid pingelised ja tasavägised ning Alatskivi kooli I võistkond saavutas ühe võidu ja ühe viigiga tubli 4. koha. Meie II võistkond kahjuks veel võidurõõmu tunda ei saanud ning neile tasuks samuti tubli 5. koht.

Alatskivi koolist osalesid võistlustel Kaspar Katsan, Kennerth Koch, Ruudi Suursild, Emil Laumets, Renet Raja, Kevin Punder, Hendri Rogenbaum, Liisi Kivilo, Karolin Vagula, Karolina Kaasik. Daisi Noormägi, Aleksandra Lutšezarnõi ja Victoria Lutšezarnõi.