Esimene koolipäev

1.septembri koolipäeva avaaktus möödus kogu kooliperele pidulikus ja ülevas meeleolus. Nii nagu tavapäraselt ikka olid sellel päeval aukohal 1. ja 12. klasside õpilased ning aabits – seekord Öökull Öösikese aabits. Oma kooliteed alustas 16 tuleviku tähte nii nagu direktor Erki Larm esimesse klassi astujaid oma tervituskõnes nimetas. 12.klassi õpilased Tessa, Ingar ja Jaanis meenutasid oma kõige esimest koolipäeva. Oma tervitused esimese klassi õpilastele andis üle ka vallavanem Andu Tõrva. Peaminister Jüri Ratas kinkis kõikidele koolidele Euroopa Liidu lipu ja avaldas soovi, et lehviv tähelipp meenutaks meile kui oluline on märgata oma kaaslasi ja lähedasi. Traditsiooniliselt tutvustati uusi töötajaid, klassijuhatajaid ja õnnitleti tööjuubilare. Koolipäev jätkus klasside pildistamise ja ühise kringlisöömisega.
Ilusat uut kooliaastat kogu kooliperele! Usinat õppimist, jõudu ja jaksu kõigile uueks kooliaastaks! (Tekst: õpetaja Signe Tennisson)

1.september (2017)