5.klassi Kalevipoja koja ja seikluspargi külastus

30. mail käisid 5.klassi õpilased Kalevipoja kojas ja seikluspargis. Kuigi õpilased ei  aanud seikluspargi kõrgrajale instruktori haigestumise tõttu minna, siis sellele vaatamata osutus külastus väga toredaks. Esmalt pandi 5. klassi koostööoskus proovile ja nad tegid erinevaid meeskonnamänge. Kõige vahvamaks osutus “Kalevipoeg, siil ja sorts” (väga huvitav versioon mängust “kivi, paber, käärid”). 5. klassi õpilased on väga head meeskonnas töötajad ja said suurepäraselt neile antud ülesannetega hakkama. Edasi suundusime madalrajale, kus samuti oluline osa oli meeskonnatööl ja üksteise aitamisel.

Viimasena käisime muuseumis, kuulasime huvitavaid legende ja jutte Kalevipojast ning tutvusime muuseumi eksponaatidega.

31. mail külastas 5 .klass Liivi muuseumit, kus Margit Kilter tutvustas meile talupoja elu eelmisel sajandil. Saime teada, kuidas sada aastat tagasi elati, millised tööd ja tegemised sellel ajal olid.