Eesti Vabariigi sünnipäev

23.veebruaril tähistasime Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva piduliku aktusega. Keskkooli poisid lugesid ette manifesti.
Oma rahvatantsuoskusi näitasid tublid 2.klassi õpilased ja lauluoskusi lastekoor ja mudilaskoor.
Kodutütred meenutasid ajaloo tähtsamaid sündmusi alates iseseisvumisest kuni taasiseseisvumiseni. Noorkotkad osalesid pidulikus liputoimkonnas.
Tunnustati konkurssidel, olümpiaadidel ja võistlustel edukalt osalenud õpilasi ja nende juhendajaid.
Head pidupäeva soovis direktor. 5.klassi õpilane esitas katkendi Ilmar Tomuski teosest „Digipöörane kool”. Isamaalise luulepõimikuga esinesid 5.,6. ja 7.klassi poisid.
Parimad õpilased olid hommikul traditsiooniliselt kutsutud vallavanema vastuvõtule.
Eesti Vabariigi 99. aastapäev
Oli eriline ja pidulik päev!
Suurimad tänud kõikidele tublidele esinejatele ja nende juhendajatele.
Ilusat Eesti Vabariigi sünnipäeva meile kõigile!
Õpetaja Signe Tennisson