Teemanädal “Väärtused”

13.-17. veebruaril toimus meie koolis teemanädal “Väärtused”.
Igal päeval oli erinev väärtus ning õpilased pidid riietuma vastavalt sellele äärtusele.
Esmaspäeval said õpilased pärast pikka nädalavahetust end veidi vabamalt tunda,  anda hommikumantit ja kaasas kanda patja.
Teisipäeval oli sõbrapäev ning sel  äeval domineerisid punased, roosad ja valged toonid. Koolis kõlas vahetundides  uusika ning muidugi ei puudunud ka fotonurk.
Kolmapäeval väärtustasime erinevusi ning õpilased pidid kandma midagi sellist, mida nad üldjuhul koolis ei kannaks. Sai näha nii mõndagi uskumatut kostüümi.
Neljapäev oli spordipäev! Hommik algas koolipere ühise hommikuvõimlemisega, mida viisid läbi julged 11.klassi poisid Ingar ja Jaanis. Sel päeval kutsuti üles kõiki olema aktiivsemad ja liikuvamad.
Reede pani teemanädalale kauni lõpu - nimelt oli stiiliks soliidne ja viisakas riietus. Tüdrukud kandsid seelikuid ja kleite ning poisid ülikondi.

Teemanädal oli väga mõnus vaheldus tavalisele koolielule.
Õpilasesindus tänab kõiki õpilasi ning õpetajaid, kes stiilinädalal kaasa tegid!

Teemanädal "Väärtused"