Skip to content

Õpilased

2018/2019 õ.a.

1.klass, klj Eve Tammeorg
1. Nele Babenko
2. Edgar Buk
3. Romet Elken
4. Arseni Feodorov
5. Kerli Ksenja Gužova
6. Kaisa Kiuru
7. Anton Kobõljatski
8. Kaari Kruusaauk
9. Anni Laumets
10. Nikita Larionov
11. Kristian Mägi
12. Kevin Opikov
13. Renet Raja
14. Freddy Roos
15. Taisia Širokova
16. - - - - - - - - - - -
17. Marten Tens
18. Lauri Tollimägi
19. Steven Villik
20. Kristelle Vulf

2.klass, klj Urve Koolman
1. Laur Babenko
2. Alisa Jakubova
3. Hendri Januškevitš
4. Regina Kondratjeva
5. Kris Henri Koord
6. Kevin Arly Laanemets
7. Emil Laumets
8. Nevil Laumets
9. Krister Laurisoo
10. Meribel Mogom
11. Adelija Nikandrova
12. Mia Charlot Peedo
13. Robin Reimann
14. Jaan Remets
15. Karola Simagin
16. Ekke Vares
17. Elvira Vitsõn

3.a klass, klj Ave Otterklau
1. Marina Haliulin
2. Elin Juursalu
3. Karolina Kaasik
4. Kaspar Katsan
5. Kennerth Koch
6. Kaira Kruusaauk
7. Aleksandra Lutšezarnõi
8. Viktoria Lutšezarnõi
9. Daisi Noormägi
10. Anna Pašenkova
11. Caro-Lee Raja
12. Mark Remets
13. Ruudi Suursild

3.b klass, klj Katre Sarap
1. Annika Dudkin
2. Liisi Kivilo
3. Merit Kivitalu
4. Cathy Koort
5. Kätlin Koort
6. Emily Kütt
7. Kevin Punder
8. Germo Rebane
9. Hendri Rogenbaum
10. Kristel Haldja Tross
11. Kertu Sangernebo
12. Karolin Vagula
13. Andro Vares

4.klass, klj Kait Eiland
1. Robert Elken
2. Filipp Filippov
3. Legendra Hünnonen
4. Kristiina Kask
5. Mathias Alois Katsan
6. Alisa Kirnossenko
7. Kaur Kruusaauk
8. Karina Kurm
9. Miia Marii Kiisel
10. Angelina Larionova
11. Kevin Laurisoo
12. Angela Laumets
13. Kaire Muinasmaa
14. Alvar Must
15. Kätriin Niinemägi
16. Mairold Nikitkin
17. Martin Nikitkin
18. Ranel Pärn
19. Aron Simagin
20. Liisa Tollimägi
21. Karoliin Vinogradov

5.klass, klj Kristjan Kallavus
1. Ivan Artamonov
2. Kristina Haliulin
3. Kermo Kochk
4. Ralf Markus Koort
5. Laura Luptova
6. Rino Piiber
7. Kristjan Punder
8. Teele Pärn
9. Kevin Soieva
10. Uku Suursild
11. Kristin Vagula
12. Laura-Liset Vinogradova
13. Venriko Vulf

6.klass, klj Illi Teras
1. Adelina Augjärv
2. Sandra Gužova
3. Angela Kask
4. Egle Katsan
5. Liisa Kook
6. Sandra-Valeria Kubantseva
7. Karmen Kuusik
8. Robin Kuusma
9. Kertu Leben
10. Marta-Miina Noormägi
11. Anton Pašenkov
12. Sandro Rudnitski
13. Geterli Samoilov
14. Ksenia Tšasovikova
15. Ida Vares
16. Sander Vinogradov
17. Jessica Verro

7.klass, klj Maiki Hint
1. Kristo Helbre
2. Helen-Nelle Hünnonen
3. Kelin Jürgenstein
4. Karolin Karlson
5. Cärolyn Kalda
6. Danil Kersontsev
7. Mari Kivitalu
8. Markus Kiisel
9. Albert Laasmaa
10. Agnes Laumets
11. Ardi Lebedev
12. Ardi Madi
13. Lia Märs
14. Hella Hildegard Niitra
15. Ursula Paap
16. Elizaveta Pedova
17. Mariliin Piiri
18. Helen Poolakese
19. Stanislav Remets
20. Eneli Semilarski
21. Maarja Suup
22. Aleksei Zajats

8.klass, klj Eve Koort
1. Maksim Artamonov
2. Laura Božlov
3. Haldja Hünnonen
4. Robert Kaširov
5. Sander Kook
6. Rebecca Kütt
7. Siim Noormägi
8. Martin Punder
9. Andre Pärn
10. Roland-Andreas Pärn
11. Kaili Raja
12. Anett Rajaste
13. Janely Semilarski
14. Kadri Suup
15. Anastasia Zajats
16. Renaldo Tatter

9.klass, klj Anne Ala
1. Lucas Aas
2. Karl Aria
3. Karolina Aria
4. Jaakob-Jaan Avvo
5. Mattias-Sander Järs
6. Remi Kalda
7. Rita Kirnossenko
8. Eneliis Kirs
9. Ainar Laumets
10. David-Andero Lellep
11. Viktoria Luptova
12. Sigrit Piiber
13. Henri Poolakese
14. David Remets
15. Anu Roosna
16. Aadam Cristo Gregori Sikora
17. Robert Treial