Skip to content

Õpetajad

Nimi Amet Kontakt
Anne Ala ajalugu, ühiskonnaõpetus, VIII kl. klassijuhataja anne.ala@alatskivi.edu.ee
Priit Allikivi kehaline kasvatus, VIII kl. klassijuhataja priit.allikivi@alatskivi.edu.ee
Kait Eiland eesti keel, kirjandus, XII kl. klassijuhataja kait.eiland@alatskivi.edu.ee
Svetlana Goidina matemaatika, VI kl. klassijuhataja svetlana.goidina@alatskivi.edu.ee
Maiki Hint inglise keel, VI kl. klassijuhataja maiki.hint@alatskivi.edu.ee
Julija Ivanova vene keel, XII kl. klassijuhataja julija.ivanova@alatskivi.edu.ee
Kristjan Kallavus kehaline kasvatus, IV kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja kristjan.kallavus@alatskivi.edu.ee
Kati Kirikal I kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja kati.kirikal@alatskivi.edu.ee
Urve Koolman õpiabiõpetaja, 4.kl kunstiõpetus, IV kl. klassijuhataja urve.koolman@alatskivi.edu.ee
Eve Koort muusikaõpetus, muusikaajalugu, VII kl. klassijuhataja eve.koort@alatskivi.edu.ee
Viigi Kurvits õpiabiõpetaja viigi.kurvits@alatskivi.edu.ee
Erki Larm direktor, matemaatika, IX kl. klassijuhataja erki.larm@alatskivi.edu.ee
Ingrid Laur keemia, geograafia, põhikooli füüsika, V klassi klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja ingrid.laur@alatskivi.edu.ee
Ave Otterklau algõpetus, IIA kl. klassijuhataja, pikapäevarühma õpetaja ave.otterklau@alatskivi.edu.ee
Helen Paju eesti keel, kirjandus, uurimistöö alused, inimeseõpetus, IX kl. klassijuhataja helen.paju@alatskivi.edu.ee
Dairi Pärn informaatika, IT-spetsialist dairi.parn@alatskivi.edu.ee
Lagle Sangernebo õppealajuhataja, loodusained lagle.sangernebo@alatskivi.edu.ee
Katre Sarap algõpetus, IIB kl. klassijuhtaja, pikapäevarühma õpetaja katre.sarap@alatskivi.edu.ee
Ain Sööt poiste tööõpetus, joonestamine, VII kl. klassijuhataja ain.soot@alatskivi.edu.ee
Eve Tammeorg algõpetus, matemaatika, III kl. klassijuhataja eve.tammeorg@alatskivi.edu.ee
Signe Tennisson bioloogia, loodusõpetus signe.tennisson@alatskivi.edu.ee
Illi Teras kunstiõpetus, tütarlaste tööõpetus, kunstiajalugu, V kl. klassijuhataja illi.teras@alatskivi.edu.ee