Hoolekogu

Lastevanematel on võimalus probleemide ja küsimuste korral pöörduda hoolekogu liikmete poole. Igal klassil on hoolekogus oma kontaktisik, kellega saab vajadusel ühendust võtta.

Hoolekogu koosoleku protokoll

Liikmed

Nimi Esindatav Kontakt
Ingrid Laur õppenõukogu esindaja (põhikool) ingrid.laur@alatskivi.edu.ee
Signe Tennisson õppenõukogu esindaja (gümnaasium) signe.tennisson@alatskivi.edu.ee
Gristelle-Hanna Hantson õpilasesinduse esindaja gristelle@hotmail.com
Lauri Tollimägi vanemate esindaja lauritollimagi@gmail.com
Mari Niitra vanemate esindaja mari.niitra@gmail.com
Kadri Pärn vanemate esindaja kadrimell@yahoo.com
Külli Must kooli toetavate organisatsioonide esindaja must.kylli@gmail.com
Tanel Elken vilistlaste esindaja tanel.elken@gmail.com
Veele Kook kooli pidaja esindaja veele.kook@gmail.com