Tammsaare võistulugemine Albus

2. veebruaril toimus Järva vallas Albu põhikoolis 15. korda Tammsaare võistulugemine. Selleaastane võistulugemine oli väga tähenduslik, sest seondus oluliste tähtpäevadega: 30. jaanuaril möödus Tammsaare sünnist 140 aastat, Eesti vabariik saab 100-aastaseks.
Noori etlejaid oli arvukalt kokku tulnud üle Eesti. Igaüks pidi peast esitama enda valitud Tammsaare teksti. Võistulugemine toimus kolmes vanuserühmas : 5.-7 klass, 8.-9. klass, gümnaasium.
Meie kooli esindasid Kertu Leben 5.klassist ja Hella Hildegard Niitra 6. klassist. Mõlemad õpilased võistlesid nooremas vanuserühmas, kus osalejaid oli kokku 26. Tihedas konkurentsis saavutas Kertu Leben väga hinnalise II koha. Tublilt ja meeldejäävalt esines ka Hella Hildegard Niitra.