Jõulupidu „Mis oleks, kui…”

Mis juhtuks kui maailmas oleksid kõik asjad teistmoodi. Just sellele küsimusele andsid vastuse 4.-9.,12. klasside ja õpetajate etteasted 22. detsembri õhtul toimunud jõulupeol.
Milline oleks elu siis, kui kõik oleks tavapärasest erinev?
Kui maailmast kaoks päike?
Kui kooli juhtkond suhtleks vaid hiina keeles?
Kui maailmast kaotataks nutiseadmed?
Kui jõuluvana kingid ära kaotaks?

Need on vaid mõned teemad, mida õpilased oma etteasteteks ette pidid valmistama.
Peol oli kohal ka auväärt žürii, kes jagas välja tiitlid kõikidele esinejatele, mis nende kava kõige täpsemalt iseloomustas.
Žüriisse kuulusid Reet Kruup, Laura Annast ja Mikk Kirikal. Tänud Teile!

Klassikaaslaste ja sõpradega sai peo vaheajal muljeid jagada, kohvikus keha kinnitada ja fotonurgas pilte jäädvustada.
Kohal olid ka üllatusesinejad. Seekord koomikud Mafalda ja Loreida. Peo lõpetas meeleolukas disko.

Suurimad tänud jõulupeo korraldamise eest õpilasesinduse eestvedajatele, abiturientidele Tessa Toomsalule ja Jaanis Ellerile ning kogu õpilasesinduse meeskonnale.
Aitäh ka kõikidele suurepärastele esinejatele ja teistele abistajatele.
Meie jõulupidu ei saaks toimuda, kui meid ei abistaks lahked ja koolis toimuvat oluliseks pidavad sponsorid: OÜ Kroonipuu, SA Alatskivi Loss, Liivi Muuseum, OÜ Järveotsa Vutifarm ja Alatskivi Lossi Restoran. Aitäh Teile kõigile olulise toetuse eest!

Kauneid pühi ja julgeid unistusi kõigile uueks aastaks!

Tekst: õpetaja Signe Tennisson
Fotod: Mattias-Sander Järs ja Kaili Raja