Spordinädal meie koolis

Eelmisel nädalal (23.-30. september) korraldasid Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kolmandat korda Eestis  spordinädalat. Nädala eesmärgiks oli pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi. Traditsiooniliselt võttis sellest osa ka meie kool.

Teisipäeval toimusid kõikidele klassidele Võimlemisklubi Akros poolt läbi viidud õpitoad: “Võimlemise ABC”. Tutvustati igapäevaelus vajalikke võimlemisoskusi, näidati ja sooritati üheskoos harjutusi ning räägiti ohutusest võimlemisharjutuste tegemisel.

"Võimlemise ABC”

Neljapäeval oli ülekooliline jooksupäev, kus alates teisest tunnist toimusid kooli staadionil ja selle ümbruses nii pendelteate-, lühimaa- kui ka maastikujooksu võistlused. Võisteldi kolmes vanuseklassis: 1.-3., 4.-6. ja 7.-9. klass. Võistluste parimaid autasustati medalite ja spordinädala meenetega.
Tulemused leiad siit!

Jooksupäev (2017)